Google Benim İşletmem

Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 97.2 MB
  • Version 4.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma Google
Google Benim İşletmem mobil uygulaması sayesinde kendi işletmenizi arama motorunda en yükseklere çıkartabilirsiniz.

Google şirketinin iş dünyasına yönelik geliştirmiş olduğu Google Benim İşletmem mobil uygulama sahip olduğunuz işletmesinin tanıtımını uygulama üzerinden yapıyor. Vazgeçilmezlerimizden biri olan mobil cihazlarımıza ücret ödemeden indirerek kullanacağınız Google Benim İşletmem uygulaması sayesinde kendi işletmenizin tanıtımı Google Arama ve Haritalar'da açık olduğunu tüm dünyaya gösterme imkanını elde edebilirsiniz. 

Böylelikle işletmenizin hizmetinden faydalanmak isteyen herkese kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşletme kaydınızı oluşturarak sizleri herkese tanıtmayı hedefleyen Google Benim İşletmem mobil uygulamasından işletme sahibi olarak sizde faydalanabilirsiniz. Google Benim İşletmem ile, iş bilgilerinizi doğrulayabilir, müşteri incelemelerini yönetebilir, müşterilerin İnternet'te işletmenizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair özel analizler alabilir ve kendi markanızı oluşturabilirsiniz. 

İşletmeniz hakkında tüm bilgileri uygulamanıza girin ve insanların sizlere daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hem vermiş olduğunuz hizmeti yakından takip edin hem de işletmenizi uygulamamız ile herkese tanıtın. Aramalarda ilk sıralarda her zaman sizin işletmeniz çıksın ve müşterilerinize kaliteli bir hizmet verin. Uygulama Android  cihazınızda sağlıklı bir şekilde çalışır. 

Daha Fazla Göster
Google Benim İşletmem indir
DİĞER SÜRÜMLER